Erna i krig

Aars Teater Bio

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Tue, 10 Nov
Wed, 11 Nov

Albertslund Biograferne

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Wed, 11 Nov
Thu, 12 Nov
Fri, 13 Nov
Sat, 14 Nov
Sun, 15 Nov
Mon, 16 Nov
Tue, 17 Nov
Wed, 18 Nov

Cafe Slotsbio - Hillerød

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Tue, 10 Nov
Wed, 11 Nov

Filmteatret - Hobro

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Tue, 10 Nov
Wed, 11 Nov
Thu, 12 Nov
Fri, 13 Nov
Sat, 14 Nov
Sun, 15 Nov
Mon, 16 Nov
Tue, 17 Nov
Wed, 18 Nov

Erna i krig - Babybio

Tue, 3 Nov

Fotorama i Hammel

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Tue, 10 Nov
Wed, 11 Nov

Kino-nibe

Erna i krig

Sun, 1 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sun, 8 Nov

Baby-bio: Erna i krig

Tue, 3 Nov

Erna i krig (tekstet)

Mon, 2 Nov
Mon, 9 Nov

Nicolai Biograf og Cafe - Kolding

Erna i krig

Sat, 31 Oct
Sun, 1 Nov
Mon, 2 Nov
Tue, 3 Nov
Wed, 4 Nov
Thu, 5 Nov
Fri, 6 Nov
Sat, 7 Nov
Sun, 8 Nov
Mon, 9 Nov
Tue, 10 Nov
Wed, 11 Nov
Fri, 13 Nov
Sat, 14 Nov
Sun, 15 Nov
Mon, 16 Nov
Tue, 17 Nov
Wed, 18 Nov
Showing 1-7 of 7 items.