Clifford - Den store røde hund

AKA. Clifford the Big Red Dog

Assens Bio

Clifford - Den store røde hund

Sat, 8 Jan
Sun, 9 Jan
Sat, 15 Jan
Sun, 16 Jan

Atlas Biograferne

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec

Bio Mors - Nykøbing Mors

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec

Bio Silkeborg

Clifford - Den store røde hund

Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec
Thu, 9 Dec
Fri, 10 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec
Mon, 13 Dec
Tue, 14 Dec
Wed, 15 Dec

Biografen 1&2 - Tønder

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec

Biografen Glumsø

Clifford - Den store røde hund

Sat, 18 Dec
Sun, 19 Dec
Mon, 20 Dec
Tue, 21 Dec

Birkerød Bio

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec

Cinema Center

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec

Cinema3

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec

CinemaxX Bruuns Galleri

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec

CinemaxX København

Clifford - Den store røde hund

CinemaxX Rosengård

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec

Den blå Engel

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec

Faaborg - Helios Teater

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sat, 15 Jan
Sun, 16 Jan
Sat, 22 Jan
Sat, 29 Jan
Sun, 30 Jan

Ikast Bio

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sun, 5 Dec
Thu, 9 Dec
Fri, 10 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec
Mon, 13 Dec
Tue, 14 Dec
Wed, 15 Dec

Kino 1&2 - Aabenraa

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec
Thu, 9 Dec
Fri, 10 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec
Mon, 13 Dec
Tue, 14 Dec
Wed, 15 Dec

Kino Grenaa

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec
Thu, 9 Dec
Fri, 10 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec

KINO Ros torv - Roskilde

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Tue, 7 Dec
Wed, 8 Dec
Fri, 10 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec

Klovborg Kino 1-2-3

Clifford - Den store røde hund

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Mon, 6 Dec
Sat, 11 Dec
Sun, 12 Dec

Kulturbiografen Frysehuset

Clifford - den store røde hund - DK Tale

Sat, 4 Dec
Sun, 5 Dec
Showing 1-20 of 32 items.